Wikiō
Nā kikoʻī
| Helu Mea: | K9 Pro Plus |
| Ka nui o ka huahana: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Uila uila: | 5V 2A |
| Ka mana: | 1200ml |
| Ke Ana ʻana i ka Mamao: | 2-10 kenimika |
| Ka Leo o ke Kani: | 1-4 pae hiki ke hoʻololi ʻia |
| Ka nui o ka lāʻau: | 0.1-2ml hiki ke hoʻololi ʻia |
| Ke kau ʻana: | Paʻa i ka paia, Papapihi, Kū Tripod |
| ʻAno Pamu: | Koho (Pamu Pīpī/Hōʻule/Hua) |
| Pae Ana: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Mahana Hoʻāla: | Hoʻololi ʻia |
| Palapala hōʻoia: | CE, ROHS, FCC |
| Hoʻolaha ʻia ma 18 mau ʻōlelo: | |
| Pākē, ʻEnelani, Paniolo, Kepanī, Pukiki, Kōlea, Kelemānia, Palani, Lūkini, ʻĪkālia, ʻAlapia, Tukish, Tailani, Cambodian, ʻInidonesia, Bengali, Hindi, Wiekanama | |
| Hoʻopili ʻana: | 1pc/pahu kala; 9 pcs/kāpena |
| Hoʻokomo pū ʻia ka Pahu Waihoʻoluʻu: | Mea hoʻopuka x1 Uea USB x1 Manual x1 Pūliki kākoʻo x1 Nā wili hoʻopaʻa paia x2 Pā kulu x1 ʻAuwaha x1 Pā uhi hope x1 Ka nui o ka pahu: 9 pcs/pahu Ka nui o ka pahu pahu nui: 49x49x36 CM Kaumaha: 11.6 kg/Pahu Kāleka Nā Manaʻo: ʻaʻole i hoʻokomo ʻia nā pila a me ke adapter USB i loko o ka pūʻolo |
| Ka nui o ka pahu kala: | 15.5 × 15.5 × 31.5cm |
| Ka nui o ka pahu: | 49x495x36 kenimika |
| Komohana ʻĀkau/Kikowaena Komohana: | 9.45/11.60kgs |
Nā Hiʻohiʻona:
1. Hiki ke kau ʻia ma ka pākaukau, ka paia, ka tripod
2. Kākoʻo i 18 mau ʻōlelo
3. Nā kumu mana: USB, 4 mau pākahiko AA a i ʻole 2 mau pākahiko 18650
4. Palapala Sila Nui nona iho, CE, ROHS, ua ʻāpono ʻia e FCC
5. Nā nozzles he nui: pīpī, kulu, huʻa
7. Loaʻa ka OEM a me ODM


Lawelawe mea kūʻai mai:
1. E pane ʻia kāu nīnau e pili ana i kā mākou huahana a i ʻole ke kumukūʻai i loko o 24 mau hola.
2. E hoʻomau i ka hoʻomaopopo ʻana i kā mākou mea kūʻai aku e pili ana i ke kaʻina hana a kōkua i ka hoʻonohonoho ʻana i ka nānā ʻana i ka maikaʻi inā pono.
3.One makahiki palapala hoʻokō a me ka lawelawe ma hope o ke kūʻai aku.
4.ʻO ka hui kūʻai aku a me ka ʻenekinia e hōʻoia i ka ʻike kūʻai maikaʻi.
Hōʻoiaʻiʻo maikaʻi:
1. Nānā ʻia kēlā me kēia kaʻina hana e kā mākou hui QC
2. Ua hōʻoia ʻia ka maikaʻi e ka ʻenekinia ʻoihana
3.CE, FCC, nā palapala hōʻoia ROHS i ʻāpono ʻia a he mau palapala sila ponoʻī nona iho
4. Palapala hoʻokō hoʻokahi makahiki
Mai kona hoʻokumu ʻia ʻana, ua hoʻomohala kā mākou hale hana i nā huahana papa honua mua me ka pili ʻana i ke kumumanaʻo
o ka maikaʻi mua. Ua loaʻa i kā mākou huahana kahi inoa maikaʻi loa i ka ʻoihana a me ka hilinaʻi nui i waena o nā mea kūʻai aku hou a me nā mea kahiko..