Nā Hiʻohiʻona
Hoʻohana ʻia ka sensor ʻakomi: ua hoʻolālā ʻia ka mīkini hoʻomaʻemaʻe lima pā ʻole e hoʻopuka i ka mea hoʻomaʻemaʻe lima a i ʻole ka waiʻona, a hāʻawi i ka nui o ka pīpī ʻakomi, e hiki ai ke hoʻomaʻemaʻe lima wikiwiki a maʻalahi hoʻi a hoʻopau i ka haumia keʻa, e hoʻokō ai i ka hoʻomaʻemaʻe lima maikaʻi loa.
ʻOluʻolu a maʻemaʻe: e kau wale i kou lima ma lalo o ke sensor e hoʻomaka i ka mea hāʻawi kopa, hiki iā ʻoe ke pale aku i ka maʻi kea me ka ʻole o ka hoʻopā ʻana i ka mea hāʻawi kopa. Kūpono no nā wahi lehulehu e like me nā keʻena, nā hōkele, nā haukapila, nā ʻoihana lapaʻau, nā kula, a pēlā aku.
Nā kikoʻī
| Helu Mea: | F1307 |
| Ka nui o ka huahana: | 120x120x260 mm |
| Waihoʻoluʻu: | Keʻokeʻo |
| Ka mana: | 1000ml |
| Mea Hana: | 100% Puʻupaʻa ABS ʻenekinia Plastik |
| ʻŌmole: | Hiki ke hoʻopiha hou ʻia |
| Kaumaha Huahana: | 0.90kgs |
| Mana Ma o: | 4 mau pākahiko nui C a i ʻole 110V/220V Adapter * ʻAʻole i hoʻokomo ʻia nā pila |
| Ke kau ʻana: | Kū i kau ʻia ma ka paia/papahele |
| ʻAno Pamu: | Koho (Pamu Pīpī/Hōʻule/Hua) |
| E hoʻohana i ka lāʻau: | 1-Pamu Wai: 1ml i kēlā me kēia manawa |
| 2-Foaming Pump: 0.8ml i kēlā me kēia manawa | |
| 3-Spray Pump: 0.8ml i kēlā me kēia manawa | |
| Palapala hōʻoia: | CE, ROHS, FCC |
| Hoʻopili ʻana: | 1pc/pahu ʻeleʻele; 15pcs/pahu pepa |
| Ka nui o ka pahu: | 65.5X41X29 kenimika |
| Komohana ʻĀkau/Kikowaena Komohana: | 13.80/14.50kgs |
Papa inoa hoʻopili:
Mea hoʻopuka x1
Uea USB x1
Manual x1
Nā wili hoʻopaʻa paia x2
Buckle kākoʻo x 1
Nā Manaʻo: ʻaʻole i hoʻokomo ʻia nā pila a me ke adapter USB i loko o ka pūʻolo
Hōʻoiaʻiʻo maikaʻi:
1. Nānā ʻia kēlā me kēia kaʻina hana e kā mākou hui QC
2. Ua hōʻoia ʻia ka maikaʻi e ka ʻenekinia ʻoihana
3. Ua ʻāpono ʻia nā palapala hōʻoia CE, FCC, ROHS a he mau palapala sila ponoʻī ko lākou
Lawelawe mea kūʻai mai
1. E pane ʻia kāu nīnau e pili ana i kā mākou huahana a i ʻole ke kumukūʻai i loko o 24 mau hola.
2. E hoʻomau i ka hoʻomaopopo ʻana i kā mākou mea kūʻai aku e pili ana i ke kaʻina hana a kōkua i ka hoʻonohonoho ʻana i ka nānā ʻana i ka maikaʻi inā pono.
3. Palapala hoʻokō hoʻokahi makahiki a me ka lawelawe ma hope o ke kūʻai aku.
4. ʻO ka hui kūʻai aku ʻoihana a me ka ʻenekinia e hōʻoia i ka ʻike kūʻai maikaʻi.
Mai kona hoʻokumu ʻia ʻana, ua hoʻomohala kā mākou hale hana i nā huahana papa honua mua me ka pili ʻana i ke kumumanaʻo
o ka maikaʻi mua. Ua loaʻa i kā mākou huahana kahi inoa maikaʻi loa i ka ʻoihana a me ka hilinaʻi nui i waena o nā mea kūʻai aku hou a me nā mea kahiko..