Wikiō
Nā kikoʻī
| Helu Mea: | F1303 Kila Kuʻihao |
| Ka nui o ka huahana: | 120x120x260 mm |
| Waihoʻoluʻu: | Keʻokeʻo |
| Ka mana: | 1000ml |
| Mea Hana: | Kila kohu ʻole |
| ʻŌmole: | Hiki ke hoʻopiha hou ʻia |
| Kaumaha Huahana: | 1.25kgs |
| Mana Ma o: | Pākahi nui 4*C a i ʻole ka mea hoʻololi 110V/220V |
| Ke kau ʻana: | Kū i kau ʻia ma ka paia/papahele |
| ʻAno Pamu: | Koho (Pamu Pīpī/Hōʻule/Hua) |
| Ka nui o ka pauma: | 1-Pamu Wai: 1ml i kēlā me kēia manawa |
| 2-Foaming Pump: 0.8ml i kēlā me kēia manawa | |
| 3-Spray Pump: 0.8ml i kēlā me kēia manawa | |
| Palapala hōʻoia: | CE, ROHS, FCC |
| Hoʻopili ʻana: | 1pc/pahu ʻeleʻele; 15pcs/pahu pepa |
| Ka nui o ka pahu: | 65.5X41X29 kenimika |
| Komohana ʻĀkau/Kikowaena Komohana: | 19.50/20.50kgs |
Papa inoa hoʻopili:
Mea hoʻopuka x1
Uea USB x1
Manual x1
Buckle kākoʻo x1
Nā wili hoʻopaʻa paia x2
Noi:
Hoʻohana nui ʻia ka mea hoʻopuka kopa pā ʻole ʻo Siweiyi no ka hoʻomaʻemaʻe lima ma ka home, ke keʻena, ka hōkele, ke kahua kūʻai, ke kula, ka haukapila, a me nā mea ʻē aʻe, i loaʻa no ka hoʻohana pilikino a me ka lehulehu.
Nā nīnau i nīnau pinepine ʻia
Q: Ua hōʻoia ʻia ka maikaʻi?
A: Loaʻa iā mākou ma mua o 10 mau makahiki o ka hana hana a me ke kūʻai aku ʻana, a he 12 mau mahina palapala hoʻokō nā huahana āpau.
Q: Hiki iā mākou ke kauoha i nā laʻana wale no ka hoʻāʻo ʻana ma mua o ke kau ʻana i kahi kauoha?
A: ʻOiaʻiʻo, ua ʻae ʻia ke kauoha laʻana no mākou.
Q: He aha ke ʻano uku āu e ʻae ai?
A: Nā huaʻōlelo maʻamau: T/T ma mua. Ka nui nui: L/C i ka ʻike ʻana.
He liʻiliʻi e like me nā uku laʻana: Paypal a me Western Union.
Q: Pehea ʻoe e hoʻouna mau ai i nā waiwai? A pehea ka lōʻihi e lawe ai?
A: No ka laʻana a me ke kauoha liʻiliʻi, ma o ka wikiwiki, e lawe pinepine ana i 3-5 mau lā. No ke kauoha nui, inā pono ʻoe i ka wikiwiki, hiki iā mākou ke hoʻouna i nā waiwai ma ka lewa. Inā makemake ʻoe e mālama i ka ukana, hiki iā mākou ke hoʻouna iā lākou ma ke kai, e lawe ana ma kahi o 30-50 mau lā, ma muli o kāu wahi e hele ai.
Q: Ke ʻae nei ʻoe iā OEM & ODM?
A: ʻAe, hiki iā mākou ke hoʻopilikino i nā huahana, nā lepili, ka pūʻolo.
Mai kona hoʻokumu ʻia ʻana, ua hoʻomohala kā mākou hale hana i nā huahana papa honua mua me ka pili ʻana i ke kumumanaʻo
o ka maikaʻi mua. Ua loaʻa i kā mākou huahana kahi inoa maikaʻi loa i ka ʻoihana a me ka hilinaʻi nui i waena o nā mea kūʻai aku hou a me nā mea kahiko..