Wikiō
Nā Hiʻohiʻona:
Ke ana ʻana o ka mahana lōʻihi: me kahi sensor kiʻekiʻe i loko, hiki i ka mea hoʻolako kopa wai K9 Pro F ke nānā i ka mahana a hiki i ka 3m, kūpono loa e hoʻohana ʻia ma nā wahi lehulehu, e like me ke kula, ka hōkele, ka haukapila, ke kikowaena kūʻai, a pēlā aku.
ʻAno i kau ʻia ma ka paia: hana maikaʻi ka mea hoʻokaʻawale sanitizer aunoa i kau ʻia ma ka paia i ka mālama ʻana i ka ʻili o ke pā me ka ʻole o ka haunaele a me ka maʻemaʻe.
Hoʻohana ʻia ka pila a hiki ke hoʻouka hou ʻia: hoʻohana ʻia kēia mea hoʻokahe kopa waiʻona e nā pila AA a i ʻole 18650, a hiki ke hoʻohana ʻia e kahi mea hoʻololi. (ʻAʻole i lako me ka mea hoʻololi hoʻouka a me nā pila).
Kūpono a maʻemaʻe: e kau wale i kou lima ma lalo o ke sensor e hoʻomaka i ka mea hāʻawi kopa kaʻa, hiki iā ʻoe ke pale aku i ka maʻi kea me ka ʻole o ka hoʻopā ʻana i ka mea hāʻawi kopa. Kūpono no nā wahi lehulehu e like me nā keʻena, nā hōkele, nā haukapila, nā ʻoihana lapaʻau, nā kula, a pēlā aku. Ana ia i ka mahana o nā lima a me ka lae i ka manawa like.


| Helu Mea: | K9 Pro F |
| Ka nui o ka huahana: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Uila uila: | 5V 2A |
| Ka mana: | 1200ml |
| Ke Ana ʻana i ka Mamao: | 3m |
| Ka Leo o ke Kani: | 1-4 pae hiki ke hoʻololi ʻia |
| Ka nui o ka lāʻau: | 0.1-2ml hiki ke hoʻololi ʻia |
| Ke kau ʻana: | Paʻa i ka paia, Papapihi, Kū Tripod |
| ʻAno Pamu: | Koho (Pamu Pīpī/Hōʻule/Hua) |
| Pae Ana: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Mahana Hoʻāla: | Hoʻololi ʻia |
| Palapala hōʻoia: | CE, ROHS, FCC |
| Hoʻolaha ʻia ma 18 mau ʻōlelo: | |
| Pākē, ʻEnelani, Paniolo, Kepanī, Pukiki, Kōlea, Kelemānia, Palani, Lūkini, ʻĪkālia, ʻAlapia, Tukish, Tailani, Cambodian, ʻInidonesia, Bengali, Hindi, Wiekanama | |
| Hoʻopili ʻana: | 1pc/pahu kala; 9pcs/kāpena |
| Hoʻokomo pū ʻia ka Pahu Waihoʻoluʻu: | Mea hoʻopuka x1 Uea USB x1 Manual x1 Buckle kākoʻo x1 Nā wili hoʻopaʻa paia x2 Pā kulu x1 Funnel x1 Pā uhi hope x1 Ka nui o ka pahu: 9 pcs/pahuKa nui o ka pahu pahu nui: 49x495x35 CMKaumaha: 11.6 kg/Pahu Kāleka Nā Manaʻo: ʻaʻole i hoʻokomo ʻia nā pila a me ke adapter USB i loko o ka pūʻolo |
| Ka nui o ka pahu kala: | 15.5 × 15.5 × 31.5cm |
| Ka nui o ka pahu: | 49x495x35 kenimika |
| Komohana ʻĀkau/Kikowaena Komohana: | 9.45/11.60kgs |
| Helu Mea: | K9 Pro F |
| Ka nui o ka huahana: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Uila uila: | 5V 2A |
| Ka mana: | 1200ml |
| Ke Ana ʻana i ka Mamao: | 3m |
| Ka Leo o ke Kani: | 1-4 pae hiki ke hoʻololi ʻia |
| Ka nui o ka lāʻau: | 0.1-2ml hiki ke hoʻololi ʻia |
| Ke kau ʻana: | Paʻa i ka paia, Papapihi, Kū Tripod |
| ʻAno Pamu: | Koho (Pamu Pīpī/Hōʻule/Hua) |
| Pae Ana: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Mahana Hoʻāla: | Hoʻololi ʻia |
| Palapala hōʻoia: | CE, ROHS, FCC |
| Hoʻolaha ʻia ma 18 mau ʻōlelo: | |
| Pākē, ʻEnelani, Paniolo, Kepanī, Pukiki, Kōlea, Kelemānia, Palani, Lūkini, ʻĪkālia, ʻAlapia, Tukish, Tailani, Cambodian, ʻInidonesia, Bengali, Hindi, Wiekanama | |
| Hoʻopili ʻana: | 1pc/pahu kala; 9pcs/kāpena |
| Hoʻokomo pū ʻia ka Pahu Waihoʻoluʻu: | Mea hoʻopuka x1 Uea USB x1 Manual x1 Buckle kākoʻo x1 Nā wili hoʻopaʻa paia x2 Pā kulu x1 Funnel x1 Pā uhi hope x1 Ka nui o ka pahu: 9 pcs/pahuKa nui o ka pahu pahu nui: 49x495x35 CMKaumaha: 11.6 kg/Pahu Kāleka Nā Manaʻo: ʻaʻole i hoʻokomo ʻia nā pila a me ke adapter USB i loko o ka pūʻolo |
| Ka nui o ka pahu kala: | 15.5 × 15.5 × 31.5cm |
| Ka nui o ka pahu: | 49x495x35 kenimika |
| Komohana ʻĀkau/Kikowaena Komohana: | 9.45/11.60kgs |
Mai kona hoʻokumu ʻia ʻana, ua hoʻomohala kā mākou hale hana i nā huahana papa honua mua me ka pili ʻana i ke kumumanaʻo
o ka maikaʻi mua. Ua loaʻa i kā mākou huahana kahi inoa maikaʻi loa i ka ʻoihana a me ka hilinaʻi nui i waena o nā mea kūʻai aku hou a me nā mea kahiko..