Nā Hiʻohiʻona
Hoʻohana ʻia ka sensor ʻakomi: ua hoʻolālā ʻia ka mea hāʻawi kopa ʻakomi pā ʻole e hoʻopuka i ka mea hoʻomaʻemaʻe lima a i ʻole ka waiʻona, a hāʻawi i ka nui o ka pīpī ʻakomi, e hiki ai ke hoʻomaʻemaʻe lima wikiwiki a maʻalahi hoʻi a hoʻopau i ka haumia keʻa, e hoʻokō ai i ka hoʻomaʻemaʻe lima maikaʻi loa.
Hoʻohana ʻia e ka pila: hoʻohana ʻia kēia mea hoʻokaʻawale kopa waiʻona me nā pila, hiki ke hoʻohana ʻia e kahi mea hoʻololi. (ʻAʻole i lako me ka mea hoʻololi hoʻouka a me nā pila)
ʻOluʻolu a maʻemaʻe: e kau wale i kou lima ma lalo o ke sensor e hoʻomaka i ka mea hāʻawi kopa, hiki iā ʻoe ke pale aku i ka maʻi kea me ka ʻole o ka hoʻopā ʻana i ka mea hāʻawi kopa. Kūpono no nā wahi lehulehu e like me nā keʻena, nā hōkele, nā haukapila, nā ʻoihana lapaʻau, nā kula, a pēlā aku.
Nā kikoʻī
| Nā Palena ʻenehana | |
| Kumu Hoʻohālike Helu. | F1407 |
| Pākahiko | 4 x mau pila nui C a i ʻole ke kaula USB |
| Nā Mea Hana | ABS+HDPE kiʻekiʻe loa, ʻaʻole i hoʻihoʻi ʻia |
| Waihoʻoluʻu | keʻokeʻo, hiki ke hoʻopilikino ʻia nā kala ʻē aʻe |
| Ana | 121.7x131.5x302 mm |
| Ka mana | 2500 ml |
| Kaumaha Huahana | 0.95kg |
| Hoʻopili ʻana | 1pc/pahu o loko; 10pcs/kāpena |
| Ka nui o ka pahu | 81X33X36.5 kenimika |
| Nā ʻano nozzle | Koho (Pamu Pīpī/Hōʻule/Hua) |
| Hoʻonoho ʻana | Paʻa i ka paia, Papapihi, Kū Tripod |
Hoʻokomo pū ʻia:
Mea hoʻopuka x1
Uea USB x1
Manual x1
Buckle kākoʻo x1
Nā wili hoʻopaʻa paia x2
Nā Manaʻo: ʻaʻole i hoʻokomo ʻia nā pila a me ke adapter hoʻouka i loko o ka pūʻolo
Noi:
Hoʻohana nui ʻia ka mea hoʻopuka kopa pā ʻole ʻo Siweiyi no ka hoʻomaʻemaʻe lima ma ka home, ke keʻena, ka hōkele, ke kahua kūʻai, ke kula, ka haukapila, a me nā mea ʻē aʻe, i loaʻa no ka hoʻohana pilikino a me ka lehulehu.
Lawelawe mea kūʻai mai
1. E pane ʻia kāu nīnau e pili ana i kā mākou huahana a i ʻole ke kumukūʻai i loko o 24 mau hola.
2. E hoʻomau i ka hoʻomaopopo ʻana i kā mākou mea kūʻai aku e pili ana i ke kaʻina hana a kōkua i ka hoʻonohonoho ʻana i ka nānā ʻana i ka maikaʻi inā pono.
3.One makahiki palapala hoʻokō a me ka lawelawe ma hope o ke kūʻai aku.
4.ʻO ka hui kūʻai aku a me ka ʻenekinia e hōʻoia i ka ʻike kūʻai maikaʻi.
Mai kona hoʻokumu ʻia ʻana, ua hoʻomohala kā mākou hale hana i nā huahana papa honua mua me ka pili ʻana i ke kumumanaʻo
o ka maikaʻi mua. Ua loaʻa i kā mākou huahana kahi inoa maikaʻi loa i ka ʻoihana a me ka hilinaʻi nui i waena o nā mea kūʻai aku hou a me nā mea kahiko..