Wikiō
Nā Hiʻohiʻona:
Hoʻohana ʻia ka sensor ʻakomi: ua hoʻolālā ʻia ka mea hoʻokaʻawale kopa disinfection lima pā ʻole e hoʻopuka i ka mea hoʻomaʻemaʻe lima a i ʻole ka waiʻona, a hāʻawi i ka nui o ka pīpī ʻakomi, e hiki ai ke hoʻomaʻemaʻe lima wikiwiki a maʻalahi hoʻi a hoʻopau i ka haumia keʻa, e hoʻokō ai i ka hoʻomaʻemaʻe lima maikaʻi loa.
ʻAno kau ʻia ma ka paia: hana maikaʻi ka mea hoʻokaʻawale sanitizer i kau ʻia ma ka paia i ka mālama ʻana i ka ʻili o ke pākaukau me ka ʻole o ka haunaele.
Hoʻohana ʻia ka pila a hiki ke hoʻouka hou ʻia: hoʻohana ʻia kēia mea hoʻokahe kopa waiʻona e nā pila, a hiki ke hoʻohana ʻia e kahi mea hoʻololi. (ʻAʻole i lako me ka mea hoʻololi hoʻouka a me nā pila)
Kūpono a maʻemaʻe: e kau wale i kou lima ma lalo o ke sensor e hoʻomaka i ka mea hāʻawi kopa, hiki iā ʻoe ke pale aku i ka maʻi kea me ka ʻole o ka hoʻopā ʻana i ka mea hāʻawi kopa. Kūpono no nā wahi lehulehu e like me nā keʻena, nā hōkele, nā haukapila, nā ʻoihana lapaʻau, nā kula, a pēlā aku. Ana ia i ka mahana o nā lima a me ka lae i ka manawa like.









| Nā Palena ʻenehana | |
| Pākahiko | 4 x mau pila AA, 2 x 18650 mau pila a i ʻole USB |
| Nā Mea Hana | ABS+HDPE kiʻekiʻe loa, ʻaʻole i hoʻihoʻi ʻia |
| Waihoʻoluʻu | keʻokeʻo, hiki ke hoʻopilikino ʻia nā kala ʻē aʻe |
| Ana | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Ka mana | 1200 ml |
| Pololei | ±0.2°C |
| Mahana o ke kaiapuni | 10-40°C (15°C-35°C ka maikaʻi loa) |
| Pae ana | 0-50°C |
| ʻAno hoʻāla | ʻālohilohi+kahe ʻana“DIDIDI” |
| Nā ʻano nozzle | Koho (Pamu Pīpī/Hōʻule/Hua) |
| Hoʻonoho ʻana | Paʻa i ka paia, Papapihi, Kū Tripod |
Aia i loko o ka pūʻolo:
Mea hoʻopuka x1
Uea USB x1
Manual x1
Buckle kākoʻo x1
Nā wili hoʻopaʻa paia x2
Pā kulu x1
ʻAuwaha x1
Pā uhi hope x1
Ka nui o ka pahu: 9 pcs/pahu
Ka nui o ka pahu pahu nui: 49x49x36 CM
Kaumaha: 11.6 kg/Pahu Kāleka
Nā Manaʻo: ʻaʻole i hoʻokomo ʻia nā pila a me ke adapter USB i loko o ka pūʻolo
Mai kona hoʻokumu ʻia ʻana, ua hoʻomohala kā mākou hale hana i nā huahana papa honua mua me ka pili ʻana i ke kumumanaʻo
o ka maikaʻi mua. Ua loaʻa i kā mākou huahana kahi inoa maikaʻi loa i ka ʻoihana a me ka hilinaʻi nui i waena o nā mea kūʻai aku hou a me nā mea kahiko..