Ka nui o ka mana: he nui ka mana o kēia mea hoʻomaʻemaʻe lima lima 1000 ml, kūpono no ka hoʻohana ʻana i nā wai disinfectant like ʻole a me nā mea hoʻomaʻemaʻe lima, no ka hoʻohana ʻana i kēlā me kēia lā a me ka hoʻohana ʻoihana, kūpono no ka home, nā hōkele, nā haukapila a i ʻole nā wahi ākea ʻē aʻe.
ʻOluʻolu a maʻemaʻe: e kau wale i kou lima ma lalo o ke sensor e hoʻomaka i ka mea hāʻawi kopa, hiki iā ʻoe ke pale aku i ka maʻi kea me ka ʻole o ka hoʻopā ʻana i ka mea hāʻawi kopa. Kūpono no nā wahi lehulehu e like me nā keʻena, nā hōkele, nā haukapila, nā ʻoihana lapaʻau, nā kula, a pēlā aku.

| Helu Mea: | F1307 me ke kū papahele |
| Ka nui o ka hoʻokaʻawale kopa: | 120x120x260 mm |
| Waihoʻoluʻu o ka hoʻokahe kopa: | Keʻokeʻo |
| Ka Mana Hoʻokaʻawale Kopa: | 1000ml |
| Mea Hoʻokaʻawale Kopa: | 100% Puʻupaʻa ABS ʻenekinia Plastik |
| ʻŌmole Hoʻokaʻawale Kopa: | Hiki ke hoʻopiha hou ʻia |
| Kaumaha o ka mea hoʻopuka kopa: | 0.90kgs |
| Mana Ma o: | Pākahi nui 4*C a i ʻole ka mea hoʻololi 110V/220V |
| Kū Papahele: | Mea Hana Pā: Metala me ka uhi pauka Mea Paipu: Alumini me ka uhi pauka Mea Kumu Kū: Kila me ka uhi pauka |
| ʻAno Pamu: | Koho (Pamu Pīpī/Hōʻule/Hua) |
| E hoʻohana i ka lāʻau: | 1-Pamu Wai: 1ml i kēlā me kēia manawa |
| 2-Foaming Pump: 0.8ml i kēlā me kēia manawa | |
| 3-Spray Pump: 0.8ml i kēlā me kēia manawa | |
| Palapala hōʻoia: | CE, ROHS, FCC |
| Hoʻopili ʻana: | 1set/kāpena |
| Ka nui o ka pahu: | 36X34X20 kenimika |
| Komohana ʻĀkau/Kikowaena Komohana: | 5.6/6.2kgs |
Mai kona hoʻokumu ʻia ʻana, ua hoʻomohala kā mākou hale hana i nā huahana papa honua mua me ka pili ʻana i ke kumumanaʻo
o ka maikaʻi mua. Ua loaʻa i kā mākou huahana kahi inoa maikaʻi loa i ka ʻoihana a me ka hilinaʻi nui i waena o nā mea kūʻai aku hou a me nā mea kahiko..