Ka nui o ka mana: he nui ka mana o kēia mea hoʻomaʻemaʻe lima lima he 1200 ml, kūpono no ka hoʻohana ʻana i nā wai disinfectant like ʻole a me nā mea hoʻomaʻemaʻe lima, no ka hoʻohana ʻana i kēlā me kēia lā a me ka hoʻohana ʻoihana, kūpono no ka home, nā hōkele, nā haukapila a i ʻole nā wahi ākea ʻē aʻe.
ʻOluʻolu a maʻemaʻe: e kau wale i kou lima ma lalo o ke sensor e hoʻomaka i ka mea hāʻawi kopa, hiki iā ʻoe ke pale aku i ka maʻi kea me ka ʻole o ka hoʻopā ʻana i ka mea hāʻawi kopa. Kūpono no nā wahi lehulehu e like me nā keʻena, nā hōkele, nā haukapila, nā ʻoihana lapaʻau, nā kula, a pēlā aku.
Hoʻohana ʻia ka sensor ʻakomi: ua hoʻolālā ʻia ka mīkini hoʻomaʻemaʻe lima pā ʻole e hoʻopuka i ka mea hoʻomaʻemaʻe lima a i ʻole ka waiʻona, a hāʻawi i ka nui o ka pīpī ʻakomi, e hiki ai ke hoʻomaʻemaʻe lima wikiwiki a maʻalahi hoʻi a hoʻopau i ka haumia keʻa, e hoʻokō ai i ka hoʻomaʻemaʻe lima maikaʻi loa.


| Helu Mea: | K9 Pro Pālua |
| Ka nui o ka huahana: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Uila uila: | 5V 2A |
| Ka mana: | 1200ml |
| Ke Ana ʻana i ka Mamao: | 2-10 kenimika |
| Ka Leo o ke Kani: | 1-4 pae hiki ke hoʻololi ʻia |
| Ka nui o ka lāʻau: | 0.1-2ml hiki ke hoʻololi ʻia |
| Ke kau ʻana: | Paʻa i ka paia, Papapihi, Kū Tripod |
| ʻAno Pamu: | Koho (Pamu Pīpī/Hōʻule/Hua) |
| Pae Ana: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Mahana Hoʻāla: | Hoʻololi ʻia |
| Palapala hōʻoia: | CE, ROHS, FCC |
| Hoʻolaha ʻia ma 18 mau ʻōlelo: | |
| Pākē, ʻEnelani, Paniolo, Kepanī, Pukiki, Kōlea, Kelemānia, Palani, Lūkini, ʻĪkālia, ʻAlapia, Tukish, Tailani, Cambodian, ʻInidonesia, Bengali, Hindi, Wiekanama | |
| Pūʻolo K9 Pro Pālua: | 1pc/pahu kala; 9pcs/kāpena |
| Hoʻokomo pū ʻia kekahi pahu kala: 1x dispenser, 1x drip tray, 1x manual, 1x USB cable, 2x wall screws. | |
| 15.5 × 15.5 × 31.5cm | |
| 49x495x35 kenimika | |
| 9.45/11.60kgs | |
| Pūʻolo Kū Papahele: | 1pc/pahu ʻeleʻele; 6pcs/pahu pepa |
| 62X22X36 kenimika | |
| 21/22kgs | |
Mai kona hoʻokumu ʻia ʻana, ua hoʻomohala kā mākou hale hana i nā huahana papa honua mua me ka pili ʻana i ke kumumanaʻo
o ka maikaʻi mua. Ua loaʻa i kā mākou huahana kahi inoa maikaʻi loa i ka ʻoihana a me ka hilinaʻi nui i waena o nā mea kūʻai aku hou a me nā mea kahiko..