| Ka nui | 126.2*182.2*271.5mm |
| Mea Hana | Plastika PP |
| Waihoʻoluʻu | Keʻokeʻo |
| Ka mana | 1000ml |
| Lako ikehu | Nā Pākahi AA/ 18650 & USB Uila |
| Hoʻokomo | mea hoʻolako x1 |
| Uea USB x1 | |
| Manual x1 | |
| Buckle kākoʻo x1 | |
| Nā wili hoʻopaʻa paia x2 | |
| Pā kulu x1 | |
| ʻAuwaha x1 | |
| Pā uhi hope x1 | |
| Ka nui o ka pahu | 12 pcs/kāpena |
| Ka nui o ka pahu pepa nui | 57×44.5×33.5 KM |
| Kaumaha | 12.2 kg/Pahu Kāleka |
| Nā Manaʻo | ʻAʻole i hoʻokomo ʻia nā pila a me ke adapter USB i loko o ka pūʻolo |


Nā Hiʻohiʻona:
Hoʻohana ʻia ka sensor ʻakomi: ua hoʻolālā ʻia ka mea hoʻokaʻawale kopa disinfection lima pā ʻole no ka mea hoʻomaʻemaʻe lima, gel a i ʻole ka waiʻona, a hāʻawi i ka nui o ka pīpī ʻakomi, e hiki ai ke hoʻomaʻemaʻe lima wikiwiki a maʻalahi hoʻi a hoʻopau i ka haumia kea.
Nā wahi he nui: hiki ke kau ʻia ma ka pākaukau a kau ʻia hoʻi ma ka paia a i ʻole ka tripod, kahi kūpono e hoʻohana ʻia ma nā wahi like ʻole.
Hoʻohana ʻia ka pila a hiki ke hoʻouka hou ʻia: hoʻohana ʻia kēia mea hoʻokahe kopa waiʻona e 4 mau pila AA a i ʻole 2 mau pila 18650, hiki ke hoʻohana ʻia e ke kaula type-c. (ʻAʻole i lako me ka mea hoʻololi hoʻouka a me nā pila)
Kūpono a maʻemaʻe: e kau wale i kou lima ma lalo o ke sensor e hoʻomaka i ka dispenser, hiki iā ʻoe ke pale aku i ka maʻi keʻa. He kūpono ia no nā wahi lehulehu e like me nā keʻena, nā hōkele, nā haukapila, nā ʻoihana lapaʻau, nā kula, a pēlā aku.
Mai kona hoʻokumu ʻia ʻana, ua hoʻomohala kā mākou hale hana i nā huahana papa honua mua me ka pili ʻana i ke kumumanaʻo
o ka maikaʻi mua. Ua loaʻa i kā mākou huahana kahi inoa maikaʻi loa i ka ʻoihana a me ka hilinaʻi nui i waena o nā mea kūʻai aku hou a me nā mea kahiko..