Wikiō
Nā kikoʻī
| Helu Mea: | K9 Pro Plus me Wifi e Tuya App |
| Ka nui o ka huahana: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Uila uila: | 5V 2A |
| Ka mana: | 1200ml |
| Ke Ana ʻana i ka Mamao: | 2-10 kenimika |
| Ka Leo o ke Kani: | 1-4 pae hiki ke hoʻololi ʻia |
| Ka nui o ka lāʻau: | 0.1-2ml hiki ke hoʻololi ʻia |
| Ke kau ʻana: | Paʻa i ka paia, Papapihi, Kū Tripod |
| ʻAno Pamu: | Koho (Pamu Pīpī/Hōʻule/Hua) |
| Pae Ana: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Mahana Hoʻāla: | Hoʻololi ʻia |
| Palapala hōʻoia: | CE, ROHS, FCC |
| Hoʻolaha ʻia ma 18 mau ʻōlelo: | |
| Pākē, ʻEnelani, Paniolo, Kepanī, Pukiki, Kōlea, Kelemānia, Palani, Lūkini, ʻĪkālia, ʻAlapia, Tukish, Tailani, Cambodian, ʻInidonesia, Bengali, Hindi, Wiekanama | |
| Hoʻopili ʻana: | 1pc/pahu kala; 9pcs/kāpena |
| Hoʻokomo pū ʻia ka Pahu Waihoʻoluʻu: | 1x mea hoʻolako, 1x pā hoʻoheheʻe wai, 1x manual, 1x uwea USB, 2x wili pā. |
| Ka nui o ka pahu kala: | 15.5 × 15.5 × 31.5cm |
| Ka nui o ka pahu: | 49x495x36 kenimika |
| Komohana ʻĀkau/Kikowaena Komohana: | 9.45/11.60kgs |
| Nā Pōmaikaʻi: | |
| * Hoʻololi i nā ʻōlelo | * Ka nui o ka lāʻau i hiki ke hoʻololi ʻia |
| * Pae Leo Hoʻololi | * E hoʻopaʻa i ka ʻikepili ana wela |
| * Hoʻonohonoho Mana | * Hiki i hoʻokahi App ke kāohi i nā hana he nui |

Hoʻohana ʻia ka sensor ʻakomi: ua hoʻolālā ʻia kēia mea hoʻokaʻawale lima hoʻopā ʻole e hoʻopuka i ka mea hoʻomaʻemaʻe lima a i ʻole ka waiʻona, a hāʻawi i ka nui o ka pīpī ʻakomi, e hiki ai ke hoʻomaʻemaʻe lima wikiwiki a maʻalahi hoʻi a hoʻopau i ka haumia keʻa, e hoʻokō ai i ka hoʻomaʻemaʻe lima maikaʻi loa.
ʻAno kau ʻia ma ka paia: hana maikaʻi ka mea hoʻopuka kopa i kau ʻia ma ka paia i ka mālama ʻana i ka ʻili o ke pākaukau me ka ʻole o ka haunaele.
Hoʻohana ʻia ka pila a hiki ke hoʻouka hou ʻia: hoʻohana ʻia kēia mea hoʻokaʻawale kopa waiʻona me nā pila, hiki ke hoʻohana ʻia e kahi mea hoʻololi. (ʻAʻole i lako me ka mea hoʻololi hoʻouka a me nā pila)
Loaʻa ka Wifi: kākoʻo ʻia e ka Tuya App hiki iā ʻoe ke hoʻoiho mai kāu mau kelepona paʻalima. Me ia, hiki iā ʻoe ke hoʻokele i nā hana āpau, maʻalahi a kūpono hoʻi.
Mai kona hoʻokumu ʻia ʻana, ua hoʻomohala kā mākou hale hana i nā huahana papa honua mua me ka pili ʻana i ke kumumanaʻo
o ka maikaʻi mua. Ua loaʻa i kā mākou huahana kahi inoa maikaʻi loa i ka ʻoihana a me ka hilinaʻi nui i waena o nā mea kūʻai aku hou a me nā mea kahiko..