ʻO ka mea hoʻolako ʻala ea aunoa ʻo Siweiyi kahi mea hoʻolako nui maʻamau, i hoʻohana ʻia e ka pila e hoʻokaʻawale aunoa i nā pīpī aerosol i nā manawa i hoʻolālā ʻia. Hana maikaʻi loa ia ke kau ʻia ma ka paia ma ka liʻiliʻi he ʻehiku kapuaʻi ma luna o ka papahele.
| Helu Mea: | ADS05 |
| Ka nui o ka huahana: | 212x90x90 mm |
| Waihoʻoluʻu: | Keʻokeʻo |
| Mea Hana: | PP |
| Kaumaha Huahana: | 185g |
| Ka Manawa Waena: | 5/15/30 mau minuke (hiki ke hoʻololi ʻia) |
| Lako ikehu: | 2 x AA Batteries (ʻaʻole i hoʻokomo ʻia) |
| Ka nui o ka lāʻau: | 0.1ml |
| Ke kau ʻana: | Paʻa i ka paia, Papapihi |
| Ka Mana Aerosol Kūpono: | 300ml |
| Ka nui o ka Aerosol kūpono (H x Diam.): | Ma kahi o 14 x 6.5 kenimika |
| Noi: | lumi ʻauʻau home, lumi ʻauʻau lehulehu, hōkele, hale ʻaina a me nā mea hou aku |
| Pūʻolo i hoʻokomo ʻia:: | 1 x Mea Hoʻopuka Aerosol ʻakomi (ʻaʻole i hoʻokomo ʻia ka pila a me ka aerosol) |
| Palapala hōʻoia: | CE, ROHS |
| Hoʻopili ʻana: | 24pcs/kāpena |
| Ka nui o ka pahu: | 50X38X22 kenimika |
| Komohana ʻĀkau/Kikowaena Komohana: | 4.39/4.98kgs |
Mai kona hoʻokumu ʻia ʻana, ua hoʻomohala kā mākou hale hana i nā huahana papa honua mua me ka pili ʻana i ke kumumanaʻo
o ka maikaʻi mua. Ua loaʻa i kā mākou huahana kahi inoa maikaʻi loa i ka ʻoihana a me ka hilinaʻi nui i waena o nā mea kūʻai aku hou a me nā mea kahiko..